Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Niemcy
• Lipsk • Halle • Naumburg, • Bad Salzuflen • Gütersloh • L

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

ELEKTRYK - praca w Niemczech + mieszkanie !

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 22-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: ELEKTRYK

kraj: Austria

Wysoka podstawa, atrakcyjne dodatki godzinowe i komfortowe mieszkanie, a to wszystko na długoterminowej umowie o pracę - brzmi dobrze? Wyślij CV i zacznij wymarzoną pracę !

Zakres obowiązków :
- budowa
- montaż
- instalacja.

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie,
- komunikatywny niemiecki (warunek konieczny),

Oferujemy:
- Austriacką umowę o pracę.
- Ubezpieczenie.
- Mieszkanie w dogodnej lokalizacji z pokryciem 60% kosztów wynajmu.
- Płatne urlopy, premie świąteczne, premie do 500 euro za polecenie pracownika.
- Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.
- Bezpłatne ubranie robocze.
- Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych.
... oraz wiele więcej

Wyślij CV na adres: info@walterfachkraft.pl Zainteresowany ?lub dzwoń pod numery tel.: +48 713666081
Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci.
Prosimy o dodanie klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.
Data dodania: 2020-01-02
Oferta ważna do: 2020-01-30
Branże: Energetyka, Nafta i Gaz; Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono