ADVICE TECH ERNEST CHMIELEWSKI

Mazowieckie
Warszawa
Stawki 5/7

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Pracownik obsługi punktu ksero

Zatrudnimy pracownika na stanowisko:

Obsługa punktu ksero

Miejsce pracy: Warszawa Opis stanowiska:
  • wykonywanie kserokopii,
  • wykonywanie wydruków,
  • bindowanie/oprawianie prac,
  • współpraca z Przełożonym w zakresie realizacji zadań niezbędnych do prawidłowej pracy punktu,
  • współpraca z pracownikami Uniwersytetu Warszawskiego,
Wymagania:
  • mile widziani studenci,
  • doświadczenie w punkcie ksero mile widziane,
  • znajomość obsługi drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego,
  • znajomość obsługi urządzeń kopiujących mile widziana,
  • umiejętność obsługi podstawowych programów Windows,
  • znajomość języka angielskiego mile widziana,
  • dyspozycyjność.
Oferujemy:
  • możliwość zdobywania doświadczenia,
  • umowę zlecenie,
  • profesjonalne narzędzia pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: praca@advicetech.pl
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Advice Tech z siedzibą w Warszawie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Data dodania: 2020-01-07
Oferta ważna do: 2020-02-04
Branże: Call center / Obsługa klienta;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik biurowy
Wynagrodzenie: 500 - 3500 zł brutto