Magazynier z UDT/3 zmiany

Obowiązki na stanowisku:

• Rozładunek i załadunek przesyłek w terminalu, ich sortowanie oraz przewóz na odpowiednie pola składowe

• Bieżąca kontrola stanu ilościowego przesyłek i jakościowego opakowań

• Bieżące raportowanie odchyleń jakościowych i rozbieżności ilościowych do brygadzisty/kierownika

Oferujemy:

• Umowa o pracę

• Praca w systemie 3-zmianowym

• Premie za dyspozycyjność i za wyniki pracy

Oczekiwania:

• Uprawnienia oraz umiejętność kierowania wózkiem widłowym

• Sumienność, odpowiedzialność
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem) .
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez THR sp. z o. o.  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)."
Informujemy, że Administratorem danych jest THR sp. z o. o. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Data dodania: 2020-01-08
Oferta ważna do: 2020-02-05
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono
Możliwość pracy zdalnej: NIE

THR

praca@agrikomp.pl

Wielkopolskie, POZNAŃ,
Mazowieckie, Błonie,
Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz,
Podlaskie, Białystok,
Śląskie, Czechowice-Dziedzice,
Pomorskie, Gdańsk,
Zachodniopomorskie, Koszalin ,
Małopolskie, Kraków,
Świętokrzyskie, Kielce,
Lubelskie, Lublin,
Wielkopolskie, Legnica,
Łódzkie, Łódź,
Podkarpackie, Rzeszów,
Zachodniopomorskie, Szczecin,
Dolnośląskie, Wrocław,