`AGRIKOMP POLSKA` SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wielkopolskie
Ostrzeszów

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Manager projektów budowlanych

Firma agriKomp Polska Sp. z o.o. działająca w branży OZE zajmująca się projektowaniem, finansowaniem oraz budową biogazowni rolniczych poszukuje osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisku:

Kierownik projektów budowlanych

Zadania:

• Przygotowywanie harmonogramów pracy

• Nadzór nad realizacją projektów inwestycyjnych

• Przygotowywanie ofert i kalkulacji cenowych

• Współpraca z dostawcami i podwykonawcami robót

• Odpowiedzialność za terminowość realizacji projektów

• Dbanie o sprawny przepływ informacji pomiędzy osobami współpracującymi przy projekcie

• Rozliczanie projektów, kontrola kosztów budowlanych

• Raportowanie do Zarządu

• Wizytacje na inwestycjach

Czego od Ciebie oczekujemy ?

• Znajomości przepisów prawa budowlanego oraz niezbędnych norm

• Znajomości rysunku technicznego oraz umiejętności analizowania dokumentacji technicznej

• Łatwości w nawiązywaniu kontaktów

• Bardzo dobrej organizacji czasu pracy, dążenia do celu, samodzielności

• Dyspozycyjności do pracy w biurze w Ostrzeszowie i do częstych wyjazdów na wizytacje na budowie

• Prawa jazdy kat. B

• Znajomości oprogramowania AutoCAD oraz MS Office w szczególności Excel

• Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub czeskiego będzie dodatkowym atutem

Co możemy Ci zaoferować ?

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i posiadanych umiejętności

• Możliwość awansu zawodowego

• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w perspektywicznej dziedzinie energetyki odnawialnej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem) .
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez agriKomp Polska sp. z o. o. z siedzibą w Ostrzeszów-Pustkowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)."
Informujemy, że Administratorem danych jest agriKomp Polska sp. z o. o. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Data dodania: 2020-01-08
Oferta ważna do: 2020-02-05
Branże: Budownictwo;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono
Wynagrodzenie: 500 - 500 zł brutto