Kierownik Robót Budowlanych- Biogazownie Rolnicze

Firma agriKomp Polska Sp. z o.o. działająca w branży OZE zajmująca się projektowaniem, finansowaniem oraz budową biogazowni rolniczych poszukuje osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisku:

Kierownik Robót Budowlanych
Miejsce pracy: projekty na terenie całej Polski

Zadania:

• Prowadzenie budowy biogazowni w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym

• Nadzorowanie jakości i terminowości wykonywanych robót

• Organizacja i koordynacja prac sił własnych i podwykonawców

• Sporządzanie i analiza budżetu, harmonogramu oraz postępu wykonywanych prac

• Weryfikacja kalkulacji kosztowych

• Analiza dokumentacji technicznej

• Monitoring kosztów budowy

• Nadzór nad przestrzeganiem BHP

Czego od Ciebie oczekujemy ?

• Bardzo dobrej znajomości prawa budowlanego i przepisów BHP

• Rzetelnej realizacji całej inwestycji, począwszy od momentu rozpoczęcia budowy po jej zakończenie

• Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów oraz bardzo dobrej organizacji pracy

• Umiejętność zarządzania zespołem i delegowanie zadań

• Umiejętności kontroli kosztów prowadzonej budowy oraz umiejętności negocjacyjne

• Dyspozycyjności do pracy w delegacjach (teren całego kraju)

• Prawo jazdy kat. B

Co możemy Ci zaoferować ?

• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B

• Wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności i doświadczenia

• Niezbędne narzędzia pracy (służbowy samochód, telefon, laptop)

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Uczestnictwo w ambitnych i ciekawych projektach w perspektywicznej
dziedzinie energetyki odnawialnej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem) .
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez agriKomp Polska sp. z o. o. z siedzibą w Ostrzeszów-Pustkowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)."
Informujemy, że Administratorem danych jest agriKomp Polska sp. z o. o. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Data dodania: 2020-01-08
Oferta ważna do: 2020-02-05
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono
Możliwość pracy zdalnej: NIE

`AGRIKOMP POLSKA` SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

praca@agrikomp.pl

Wielkopolskie, ostrów wielkopolski ,
Dolnośląskie, Wrocław,
Wielkopolskie, Kalisz,