Partner Rozwoju

Śląskie
Bielsko-Biała

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Księgowa (K/M)

Dla naszego klienta cenionego biura rachunkowego poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków
  • prowadzenie księgowości firmy zgodnie z prawem bilansowym, oraz przepisami prawa podatkowego,
  • sporządzanie wewnętrznych i statutowych raportów i sprawozdań okresowych,
  • sporządzanie deklaracji CIT i VAT,
  • prowadzenie ewidencji listy płac, rozrachunków z ZUS i US w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych,
  • kontrola bieżących rozliczeń, potwierdzanie sald z kontrahentami,
  • realizacja okresowych czynności związanych z zamknięciem okresu sprawozdawczego.
Wymagania
  • wykształcenie wyższe (mile widziane rachunkowość lub pokrewne),
  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku,
  • fachowa wiedza z zakresu księgowości,
  • umiejętność samodzielnego prowadzenia ksiąg rachunkowych,
  • praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości i regulacji podatkowych,
  • znajomość obsługi komputerowych programów finansowo-księgowych,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności wysoki poziom umiejętności obsługi MS Excel),
  • rzetelność i terminowość, odpowiedzialność i dokładność,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole jak i samodzielnej.
Mile widziana: wiedza kadrowo-płacowa

Co oferujemy
  • umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń lub wyślij SMS na nr 690901515, oddzwonimy najszybciej jak jest to możliwe.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2018 r. poz. 1000 z późn. zm.), Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz innymi przepisami regulującymi ochronę danych osobowych. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Partner Rozwoju z siedzibą w 43-300 Bielsko-Biała, ul. Emilii Plater 18A/7. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Partner Rozwoju drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. Informujemy ponadto o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Partner Rozwoju prosimy o kontakt pod adresem e-mail: @

Data dodania: 2020-01-09
Oferta ważna do: 2020-02-06
Branże: Administracja Biurowa; Finanse / Ekonamia; HR / Zasoby ludzkie;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 3700 - 4800 zł brutto