COMARCH SPÓŁKA AKCYJNA

Małopolskie
Kraków
Życzkowskiego 23

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Specjalista ds. finansów

Do powierzonych zadań podchodzisz ze starannością i precyzją? Cechuje Cię samodzielność i analityczne myślenie ? Marzysz by rozpocząć bądź kontynuować swoją karierę w firmie IT ? Dołącz do nas jako Specjalista ds. zobowiązań.

PROFIL PRACOWNIKA
  • Absolwent/ka kierunków finansowo-ekonomicznych, matematyki lub pokrewnych, również studenci ostatniego roku studiów magisterskich z gotowością pracy na pełen etat
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

TWOJE ZADANIA
  • Weryfikowanie pod względem formalnym dokumentów kosztowych procesowanych w obiegu faktur w Comarch SA, a także innych spółkach GK Comarch
  • Sprawdzanie czy uzyskano odpowiednią zgodę na wydatek zgodnie z procedurami obowiązującymi w GK Comarch
  • Przygotowywanie do płatności zaliczek, a także innych płatności realizowanych przez Dział Finansów
DLA CIEBIE
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
  • Kameralny pokój, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)
  • karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin, a także wejściówki na lodowisko
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji poprzez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/specjalista-ds-finansow-465/
Data dodania: 2020-01-10
Oferta ważna do: 2020-02-07
Branże: Finanse / Ekonamia;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Specjalista