Pomiarowy

Nasza firma 7HR Group sp. z o.o.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Pomiarowy

Oferujemy:

Zakres obowiązków:

Wymagania:

Jesteś zainteresowany? Nie czekaj. Aplikuj już teraz!
Wypełnij krótki formularz lub skontaktuj się z nami.
Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Mówimy po polsku, rosyjsku i ukraińsku.
Zadzwoń lub wyślij SMS o treści PRACA W GEODEZJI  pod nr tel/viber:

Tatiana +48 537 018 400
Anna +48 884 016 400

Agencja zatrudnienia 7HR GROUP Sp. z o.o. – nr KRAZ 18727
Agencja zatrudnienia 7HR Kamil Zieliński – nr KRAZ 11344
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email:  rekrutacja@7hr.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2020-01-10
Oferta ważna do: 2020-02-07
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 2600 - 3000 zł brutto
Możliwość pracy zdalnej: NIE

7HR Group sp. z o.o.

rekrutacja@7hr.pl

Zachodniopomorskie, Szczecin, ul. Lutniana 39, 71-425 Szczecin