Pracownik utrzymania czystości z orzeczniem. Umowa o pracę dobre warunki SUCHY LAS

Nasza firma....

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko
Pracownik utrzymania czystości w Suchym Lesie

Oferujemy:

Zakres obowiązków:

Wymagania:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: ewa.ganc.gobiecka@ezt.pl lub telefonicznie na nr 723 700 420

Kandydatów przesyłających swoje CV drogą mailową prosimy o umieszczenie klauzuli:

 “Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.”
 Lub/i:

 “Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.” “Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.”

 “Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.”

Data dodania: 2020-01-12
Oferta ważna do: 2020-02-09
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 2350 - 2400 zł brutto
Możliwość pracy zdalnej: NIE

Zakłady Usługowe EZT

ewa.ganc-gobiecka@ezt.pl

Wielkopolskie, Suchy Las, Złotniki Suchy Las