WORK4YOU GLOBAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Austria
Wiedeń

STOLARZ W PÓŁNOCNEJ CZĘŚCI AUSTRII (JAT)

Dla naszego klienta z  Północnej Austrii poszukujemy kandydatów na stanowisko:
STOLARZ

Oferujemy

  • Wynagrodzenie od 13,10€ brutto/h
  • 15€ netto dziennego dodatku do mieszkania
  • 26,40€ netto diety dziennej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach austriackich
  • Składki odprowadzane w Austrii
  • Pomoc w organizacji zakwaterowania

Zakres obowiązków

  • Różnego rodzaju prace stolarskie
  • Obsługa maszyn stolarskich

Wymagania

  • Język niemiecki komunikatywny (warunek koniczny)
  • Prawo jazdy oraz własny samochód
  • Doświadczenie na ww. stanowisku
  • Gotowość podjęcia pracy od zaraz

Work4You.Global pomoże
Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania
pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość,
wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za
granicą.Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w
wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i
technicznej.Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz.Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380. Zapraszamy do kontaktu:Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00)   Na
CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie
pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z
Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133,
poz.883)".

Data dodania: 2020-01-13
Oferta ważna do: 2020-02-10
Branże: Budownictwo;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: brak informacji