Indmont Sp. z o.o. S.K.

Wielkopolskie
Konin
Energetyka 6B

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA

Firma INDMONT została założona w roku 2008. Jej główna siedziba znajduje się w Krakowie. Firma posiada ponadto oddział terenowy w Koninie. Od wielu lat przedsiębiorstwo specjalizuje się w świadczeniu usług montażowych na rzecz przemysłu ciężkiego przede wszystkim na terenie Niemiec jak również w innych krajach Unii Europejskiej.
INDMONT kładzie szczególny nacisk na wysoką jakość świadczonych usług, terminowość oraz  przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa pracy.

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko: SPAWACZ TIG / MAG / ELEKTRODA

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:

  • spawanie remontowe, warsztatowe, prefabrykacja, spawanie rurociągów

Wymagania:

  • umiejętność spawania na szczelność
  • doświadczenie w precyzyjnym spawaniu stali nierdzewnej (rury, rentgen)
  • aktualne uprawnienia spawalnicze potwierdzone certyfikatami
  • znajomość rysunku izometrycznego i technicznego
  • umiejętność pracy w zespole, niezawodność i samodzielność podczas wykonywania prac
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • brak nałogów

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • transport na kontrakt, zakwaterowanie, odzież roboczą
  • warunki finansowe adekwatne do posiadanych umiejętności zawodowych
  • ciekawą pracę i uczestnictwo w innowacyjnych projektach
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
  • pracę z doświadczonym zespołem pracowniczym w dużym przekroju wiekowym
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Data dodania: 2020-01-13
Oferta ważna do: 2020-02-10
Branże: Budownictwo; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny