Monter przemysłowy

Firma INDMONT została założona w roku 2008. Jej główna siedziba znajduje się w Krakowie. Firma posiada ponadto oddział terenowy w Koninie. Od wielu lat przedsiębiorstwo specjalizuje się w świadczeniu usług montażowych na rzecz przemysłu ciężkiego przede wszystkim na terenie Niemiec jak również w innych krajach Unii Europejskiej.
INDMONT kładzie szczególny nacisk na wysoką jakość świadczonych usług, terminowość oraz  przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa pracy.
Aktualnie rekrutujemy na stanowisko: MONTER PRZEMYSŁOWY

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:

Wymagania:

Oferujemy:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Data dodania: 2020-01-13
Oferta ważna do: 2020-02-10
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Możliwość pracy zdalnej: NIE

Indmont Sp. z o.o. S.K.

biuro.konin@indmont.com

Wielkopolskie, Konin, Energetyka 6B