BIURO RACHUNKOWE, BARBARA KOWALSKA

Mazowieckie
Warszawa
Wawrzyńca Surowieckiego 12

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

POMOC BIUROWA / ASYSTENT/KA KSIĘGOWEJ

Specjalizujemy się w obsłudze firm w zakresie księgowości, podatków oraz kadr i płac. Świadczymy usługi dla klientów na terenie całej Polski i poza jej granicami.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

POMOC BIUROWA  /  ASYSTENT/KA KSIĘGOWEJ

Zakres obowiązków:
- pomoc w księgowaniu dokumentów, uzgadnianiu sald i przygotowywaniu zestawień,
- porządkowanie i archiwizacja dokumentów księgowych,
- przygotowywanie i nadawanie korespondencji,
- wsparcie w bieżącym funkcjonowaniu biura.

Od Kandydatów oczekujemy:
- znajomości obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
- dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań,
- mile widziana znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
- przyuczenie do zawodu,
- pracę w stałym, zgranym zespole,
- warunki pracy i wynagrodzenie - do uzgodnienia.

Prosimy o przesyłanie CV na adres: bkowalska@brbk.eu

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biuro Rachunkowe Barbara Kowalska w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych  w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)
Data dodania: 2020-01-14
Oferta ważna do: 2020-02-11
Branże: Administracja Biurowa; Doradztwo / konsulting; Finanse / Ekonamia;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Asystent