2 X 3 SPÓŁKA AKCYJNA

Zachodniopomorskie
Krzęcin
Słoneczna 3

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Kierownik utrzymania ruchu

KIEROWNIK UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce pracy: Krzęcin
Region: Zachodniopomorskie
Zakres obowiązków:

Organizowanie i kierowanie pracą działu utrzymania ruchu

Zapewnienie ciągłości i bezpieczeństwa pracy maszyn, urządzeń, instalacji i linii produkcyjnych

Utrzymanie w dobrym stanie i w zgodzie z przepisami prawa budowlanego obiektów podległej infrastruktury

Nadzorowanie dokumentacji technicznej w podległym obszarze

Planowanie budżetu oraz optymalizacja kosztów

Planowanie przeglądów, remontów oraz napraw maszyn i urządzeń

Nadzór nad urządzeniami podlegającymi dozorowi UDT

Tworzenie instrukcji napraw oraz konserwacji maszyn i urządzeń

Planowanie szkoleń i rozwoju dla podległego zespołu

Aktywny udział w rekrutacjach do podległego zespołu

Profil Kandydata:

Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, elektrotechnika, automatyka, mechatronika)

5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

Wiedza specjalistyczna z zakresu zagadnień utrzymania ruchu: budowa maszyn, materiałoznawstwo, automatyzacja i sterowanie instalacjami i liniami produkcyjnymi, zarządzanie podległym parkiem maszynowym

Umiejętności:

– Zarządzanie i organizacja pracy własnej i podległych pracowników

– Negocjacje

– Kompetencje interpersonalne

– Umiejętność rozwiązywania problemów, szybkiego podejmowania decyzji

Znajomość języka angielskiego B2

Bardzo dobra znajomość MS Office

Prawo jazdy kat. B

Uprawnienia energetyczne

Oferujemy:

zatrudnienie w firmie o długiej tradycji i stabilnej pozycji na międzynarodowym rynku

istotny wpływ na kształtowanie przebiegu procesów w firmie

atrakcyjne wynagrodzenie

dużą samodzielność

możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji

Zapraszamy do złożenia CV

W tytule wiadomości prosimy wpisać: Kierownik utrzymania ruchu

lub osobiście:

2×3 S.A.

Krzęcin, ul.Słoneczna 3

Część informacyjna

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma 2×3 S.A. ul. Słoneczna 3, 73-231 Krzęcin,

2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych- @

3) Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

4) Dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa dotyczących postępowania rekrutacyjnego będą przetwarzane na podstawie przepisów kodeksu pracy (art. 221 Kodeksu pracy) oraz na podstawie Art. 6, ust 1, lit b RODO, jako dane niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy

5) Inne przekazane przez Państwo dane osobowe (np. dane wizerunkowe), na podstawie udzielonej przez Państwo zgody.

6) Administrator będzie przetwarzał Państwa dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę.

7) Udzielone przez Państwo zgody mogą zostać odwołane w dowolnym czasie.

8) Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez 36 miesięcy.

9) Mają Państwo prawo do:

• dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;

• do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych;

• do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;

• do usunięcia danych osobowych;

• do cofnięcia zgody, gdy przetwarzamy Państwa dane na podstawie udzielonej zgody;

10) Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 – 193 Warszawa).

11) Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.

• W przypadku chęci przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji w naszej firmie, prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji.”

• W przypadku udzielenia większego zakresu danych osobowych naszej firmie, prosimy o dopisanie klauzuli:

„Dołączenie do CV mojego zdjęcia, jak również podanie przeze mnie większego zakresu danych osobowych niż określone w art. 221 Kodeksu pracy jest wyraźnym działaniem potwierdzającym moją zgodę na przetwarzania tych danych w celach rekrutacji.”

Data dodania: 2020-01-16
Oferta ważna do: 2020-02-13
Branże: Administracja Biurowa;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Kierownik