UPPEO SPÓŁKA CYWILNA

Śląskie
Katowice
ul. Ks. Piotra Skargi 8

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Elektryk ze znajomością języka niemieckiego - Rastdorf

Uppeo to legalna, stabilna i długoterminowa praca za granicą. Prowadzimy profesjonalne rekrutacje na potrzeby branży budowlanej, motoryzacyjnej oraz logistycznej za granicą w Niemczech, Czechach, Słowacji oraz Niderlandach.
Aktualnie prowadzimy rekrutację elektryków do pracy w Niemczech w różnych lokalizacjach.

Elektryk z językiem niemieckim lub bez języka niemieckiego

Miejsce pracy: Rastdorf, Krefeld oraz wiele innych miejsc.

Zakres obowiązków:
  • zakładanie sieci elektrycznych w budynkach mieszkalnych; domach jednorodzinnych, mieszkaniach,
  • kontrola i konserwacja działających sieci,
  • zakładanie oświetlenia,
  • pozostałe zadania zlecone przez pracodawcę.
 Oczekujemy od kandydatów:
  • min. 2-3-letniego doświadczenia na stanowisku elektryka,
  • wykształcenia kierunkowego lub ważnych uprawnień SEP,
  • mile widziane własne auto,
  • znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie min. A2/B1 - istnieje możliwość również podjęcia pracy bez znajomości języka niemieckiego.
 Wynagrodzenie w pierwszym miesiącu:
  • bez języka od 13,00€ brutto,
  • z podstawową znajomością języka niemieckiego od 14,00€ brutto,
  • z komunikatywną (B1) znajomością języka niemieckiego od 15,00€ brutto w górę.
 Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełny etat z możliwością pracy w nadgodzinach (do nawet 240 godzin dla chętnych),
  • możliwość podwyżki już po pierwszym miesiącu pracy, jeżeli pracownik się sprawdzi i nie będzie z nim problemów dyscyplinarnych,
  • umowa niemiecka na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony dla osób ze znajomością języka niemieckiego, polska umowa o pracę na 6 miesięcy bez znajomości języka niemieckiego,
  • dodatki za pracę w nadgodzinach oraz weekendy do 100% stawki podstawowej zgodnie z niemieckim prawem pracy,
  • zakwaterowanie o bardzo dobrym standardzie 150€ netto miesięcznie,
  • pomoc w organizacji wyjazdu,
  • transport do pracy na miejscu po stronie pracodawcy,
  • wsparcie administracyjne i pomoc w załatwieniu nawet 3. klasy podatkowej,
  • wsparcie naszych partnerów w rozliczeniu podatku w Niemczech (można uzyskać 12€ diety z Finanzamtu za każdy dzień pracy oraz rozliczenia kilometrówki),
  • legalne pośrednictwa pracy - każdy kandydat przed wyjazdem do pracodawcy zagranicznego podpisuje już umowę w Polsce. Nie jedziesz w ciemno!
 Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie.

Celem wzięcia udziału w procesie rekrutacji, prosimy o dodanie klauzuli do aplikacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Uppeo s.c. w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko Elektryka w Niemczech.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a kolejnymi rekrutacjami, prosimy o dodanie:
Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez Uppeo s.c.

Wysyłając aplikację oświadczasz, że zapoznałeś/aś się z naszą polityką prywatności.

Uppeo s.c. (nr cert. 22878)
Ochrona danych osobowych: https://www.uppeo.com.pl/odo
Data dodania: 2020-01-23
Oferta ważna do: 2020-02-20
Branże: Budownictwo; Energetyka, Nafta i Gaz; Inżynieria / technologia;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 10710 - 12750 zł brutto