UPPEO SPÓŁKA CYWILNA

Śląskie
Katowice
ul. Ks. Piotra Skargi 8

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Pracownik ogólnobudowlany w Niemczech z językiem niemieckim

Mamy dwa wolne miejsca na stanowisku pracownika ogólnobudowlanego ze znajomością języka niemieckiego w Rastdorfie w Niemczech.

Obowiązki:
- prace pomocnicze przy zakładaniu sieci elektrycznych (montaż kabli, gipsowanie i gładzenie ścian),
- prace pomocnicze przy zakładaniu instalacji wodno-kanalizacyjnych,
- montaż płyt GK,
- gipsowanie ścian, łączeń,
- prace wykończeniowe pomieszczeń mieszkalnych (usuwanie ubytków w ścianach, wygładzanie, malowanie).

Oczekiwania:
- min. 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- mile widziane własne auto oraz/lub aktywne prawo jazdy kat. B,
- samodzielność oraz dobra organizacja pracy,
- umiejętność pracy w grupie.

Jeżeli spełniasz nasze oczekiwania, możemy Ci zapewnić:
- niemiecką umowę o pracę na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony,
- stawkę 12 EUR brutto na okresie próbnym z możliwością podniesienia stawki w przypadku braku nieobecności oraz pozytywnej opinii przełożonego,
- zapewniony dojazd do pracy lub finansowanie kosztów paliwa na dojazdy,
- legalne, długoterminowe zatrudnienie,
- dodatki za pracę w nadgodzinach,
- dużą ilość godzin, nawet 200h w miesiącu,
- wsparcie administracyjne w Niemczech,
- umowę podpisywaną jeszcze przed wyjazdem,
- zakwaterowanie w kwocie 150 EUR, pokoje 2-3 osobowe w domach prywatnych.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij CV na adres info@uppeo.com.pl.  Skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które deklarują znajomość języka niemieckiego na min. poziomie komunikatywnym. Podczas rekrutacji odbędzie się weryfikacja poziomu j. niemieckiego.

Celem wzięcia udziału w procesie rekrutacji, prosimy o dodanie klauzuli do aplikacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Uppeo s.c. w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko Pracownika ogólnobudowlanego w Rastdorfie.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a kolejnymi rekrutacjami, prosimy o dodanie:

Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez Uppeo s.c.

Wysyłając aplikację oświadczasz, że zapoznałeś/aś się z naszą polityką prywatności.

Uppeo s.c. (nr cert. 22878)
Ochrona danych osobowych:https://www.uppeo.com.pl/odo
Data dodania: 2020-01-23
Oferta ważna do: 2020-02-20
Branże: Budownictwo; Inżynieria / technologia; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 8500 - 10200 zł brutto