COMARCH SPÓŁKA AKCYJNA

Małopolskie
Kraków
Al. Jana Pawła II 39a

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Inspektor ochrony przeciwpożarowej

PROFIL PRACOWNIKA
  • Wykształcenie wyższe
  • Uprawnienia inspektora ochrony przeciwpożarowej
  • Znajomość przepisów ochrony przeciwpożarowej oraz zasad działania instalacji i systemów ppoż
  • Zdecydowanie w działaniu
  • Umiejętność podejmowania decyzji
  • Nastawienie na cel i realizację wyznaczonych zadań
  • Samodzielność w pracy, zaangażowanie, sumienność i wytrwałość oraz dobra organizacja pracy.
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie zdobyte w PSP

 TWOJE ZADANIA
  • Zapewnienia przestrzegania przeciwpożarowych wymagań techniczno-budowlanych, instalacyjnych i technologicznych
  • Dbanie o wyposażenia budynku, obiektu budowlanego lub terenu w wymagane urządzenia przeciwpożarowe i gaśnice
  • zapewnienia konserwacji oraz naprawy urządzeń przeciwpożarowych w sposób gwarantujący ich sprawne i niezawodne funkcjonowanie
  • Przygotowania budynku obiektu budowlanego lub terenu do prowadzenia akcji ratowniczej
  • Zapoznania pracowników z przepisami przeciwpożarowymi
  • Ustalenia sposobów postępowania na wypadek powstania pożaru, klęski żywiołowej lub innego miejscowego zagrożenia
  • Aktualizacja instrukcji bezpieczeństwa pożarowego
  • Wstępne opiniowanie ewentualnych planów remontów, przeróbek, pod kątem zgodności z wymaganiami prawnymi
  • Opiniowanie projektów nowych obiektów budowlanych oraz projektów dot. przebudowy istniejących obiektów pod względem ochrony przeciwpożarowej
  • Ocena bezpieczeństwa pożarowego obiektów własnych i najmowanych
  • Organizacja ćwiczeń ewakuacyjnych i nadzór nad realizacją działań naprawczych z nich wynikających

DLA CIEBIE
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosferę pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka
  • Kameralne pokoje, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)
  • Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin, a także wejściówki na lodowisko
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji poprzez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/inspektor-ochrony-przeciwpozarowej/
Data dodania: 2020-02-04
Oferta ważna do: 2020-03-03
Branże: Opieka;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista