5000 netto / sprzedaż / j. francuski

Chcesz czerpać przyjemność z pracy i rozwijać swoje umiejętności sprzedażowe? Dołącz do naszego międzynarodowego zespołu!

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku?
Ze swojej strony oferujemy:Brak doświadczenia to żadna przeszkoda! Liczy się Twoje podejście do sprzedaży i komunikatywność

Nie czekaj, tylko aplikuj! Nauczymy Cię skutecznej sprzedaży i zobaczysz, że z nami naprawdę możesz dobrze zarobić!

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dodanie:Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Etrose Holding Limited moich danych osobowych, które zostały zamieszczone w przekazanym przeze mnie CV, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Etrose Holding Limited moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji.Klauzula informacyjna: https://raisead.com/information-clause
Data dodania: 2020-02-06
Oferta ważna do: 2020-03-05
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono
Możliwość pracy zdalnej: NIE

Tivron Sp. z o.o.

praca@agrikomp.pl

Małopolskie, Kraków,
Małopolskie, Bochnia,
Małopolskie, Wieliczka,