Zakłady Usługowe "EZT"

Śląskie
Tychy
Serdeczna 40

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Praca w ZPCHR umowa o pracę. Pracownik sprzątajacy z orzeczeniem. Stabilne zatrudnienie

Nasza firma posiadająca status Zakładu Pracy Chronionej poszukuje osób na stanowisko: Pracownik utrzymania czystości z orzeczeniem - warunek konieczny w Tychach. Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę cały etat
  • pracę zmianową lub do ustalenia
  • możliwość korzystania z dodatku rehabilitacyjnego
  • pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia umowy na dłuższy okres
  • pełne przeszkolenie
  • pomoc i opiekę doświadczonej kadry kierowniczej
Zakres obowiązków:
  • utrzymanie czystości wewnątrz obiektu w Tychach ul. Serdeczna
  • maszynowe mycie powierzchni
  • utrzymanie czystości biur i pomieszczeń socjalnych
Wymagania:
  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności mile widziany stopień umiarkowany
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 723 700 420 lub poprzez e-mail: ewa.ganc-gobiecka@ezt.pl

Kandydatów przesyłających swoje CV drogą mailową prosimy o umieszczenie klauzuli:
  • “Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.” Lub/i:
  • “Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.” “Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.”
  • “Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.”

Data dodania: 2020-02-09
Oferta ważna do: 2020-03-08
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 2600 - 2620 zł brutto