FPP ENVIRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Podlaskie
Łomża

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Asystent w dziale nadzorów przyrodniczych - rejon Podlasie

OFERTA WSPÓŁPRACY
Firma FPP Enviro zajmująca się szeroko pojętą ochroną środowiska (projektowanie, budowa i modernizacja urządzeń ochrony środowiska, nadzór przyrodniczy nad realizacją prac, monitoringi) poszukuje osób na stanowisko:
Asystent w dziale nadzorów przyrodniczych
Miejsce Pracy: Łomża, Stawiski, Szczuczyn, Grajewo, Augustów, Suwałki,

Opis stanowiska:
· prace terenowe w zakresie czynnej ochrony przyrody (np. odłów gatunków chronionych, głównie płazów, monitoring stanu środowiska przyrodniczego,);
· prace kameralne (analizy przyrodnicze, waloryzacja środowiska, sprawozdania z prac,  raporty)

Od kandydatów oczekujemy:
· Elastycznego systemu pracy i gotowości do pracy w terenie
· Prawo jazdy kategorii B oraz doświadczenia w prowadzeniu pojazdu
· Dobrej organizacji pracy, samodzielności przy wykonywaniu powierzonych zadań
· Komunikatywności i kultury osobistej
· Podstawowej znajomość gatunków płazów · Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
· Oferta pracy kierowana głównie dla studentów ostatniego roku studiów bądź absolwentów kierunków: ochrona środowiska, inżynieria środowiska, biologia, leśnictwo

Oferujemy:
· Praca w niepełnym wymiarze godzin
· Szkolenie wprowadzające w zakres prowadzenia prac terenowych;
· Szkolenie z zakresu rozpoznawania płazów;
· Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
· Możliwości rozwoju zawodowego oraz zdobycie cennego doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres:
fpp@fppenviro.pl z dopiskiem:
„Asystent nadzorów przyrodniczych”
Szczegółowe informacje pod nr tel.: 604 933 319 (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00). Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2020-02-12
Oferta ważna do: 2020-03-11
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Student ostatniego roku
Forma zatrudnienia: Kontrakt / umowa zlecenie
Poziom stanowiska: Asystent