Junior Front End Developer (TypeScript)

Dla naszego Klienta, niedużego, mocno wyspecjalizowanego software house’uszukamy osoby na stanowisko
JUNIOR FRONT END DEVELOPER (Typescript)

Twoje obowiązki:
o   Tworzenie warstwy prezentacji produktów,o   Projektowanie aplikacji webowych, np. aplikacja do zamawiania jedzenia online,o   Zapewnienie wysokiej jakości oprogramowania (funkcjonalność, wydajność, niezawodność),o   Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych,o   Testowanie funkcjonalności,o   Praca w metodologii Kanban.
Nasze wymagania:
o   Doświadczenie w pracy z TypeScript – minimum 1 rok,o   Znajomość technologii: HTML5/CSS3/JavaScript, React,o   Preferowana znajomość: Node, REST, GraphQL, React Native.
Nasza oferta:
o   Umowa oparta o B2B (lub inne formy),o   Wynagrodzenie w przedziale 5000 – 7000 zł + VAT,o   Pakiet opieki medycznej w LuxMed.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: kinga.grzegorzewska@temrec.com.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2020-02-12
Oferta ważna do: 2020-03-11
Branże: IT - Programowanie;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono
Wynagrodzenie: 5000 - 7000 zł brutto