7HR GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zachodniopomorskie
Szczecin
ul. Lutniana 39, 71-425 Szczecin

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Швея.

Nasza firma 7HR GROUP SP. Z O. O.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko  Швея

Oferujemy:

Мы гарантируем вам:

  • стабильная занятость - мандатный контракт
  • работодатель предоставляет рабочие инструменты
  • зарплата от 1920 до 5500 злотых нетто в месяц зависит от результатов работы
  • проживание 625 злотых в месяц (вычитается из зарплаты)
  • гибкий график работы - работа в сдельной форме
Zakres obowiązków:

В ваши обязанности будет входить:
  • создание макета
  • выкройка
  • пошив
  • создание швейных прототипов
  • описание шаблонов дизайнера
  • создание и пошив одежды для модельера
Wymagania:

Свяжитесь с нами, если у вас есть:
  • опыт работы швеей-закройщицой
  • знание польского языка на коммуникативном уровне
  • ответственность, точность и добросовестность
Свяжитесь с нами:

TEL./VIBER

+48 537 018 400 (польский, русский, украинский) - Татьяна
+48 884 016 400 (польский, русский, украинский) - Анна

Агентство по трудоустройству 7HR Kamil Zieliński - № KRAZ 11344
Агентство по трудоустройству 7HR Group Sp. z o. o. - № KRAZ 18727
Работа на производстве

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: rekrutacja@7hr.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Data dodania: 2020-02-17
Oferta ważna do: 2020-03-16
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 2600 - 6800 zł brutto