7HR GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zachodniopomorskie
Szczecin
ul. Lutniana 39, 71-425 Szczecin

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Krawcowa

Nasza firma 7HR GROUP SP. Z O. O.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko  Krawcowa

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie - umowa zlecenie
  • pracodawca zapewnia narzędzia pracy
  • wynagrodzenie od 1920 - 5500 zł netto miesięcznie uzależnione od wyników pracy
  • zakwaterowanie 625 zł miesięcznie ( potrącane z wynagrodzenia)
  • elastyczne godziny pracy - praca w systemie akordowym

Zakres obowiązków:

  • tworzenie formy
  • wykrajanie formy
  • zszywanie
  • tworzenie pierwowzorów krawieckich
  • opisywanie szablonów projektanta
  • tworzenie i szycie ubrań dla projektanta mody

Wymagania:

  • posiadasz doświadczenie na stanowisku krawcowej
  • znasz język polski na poziomie podstawowym
  • cechuje cię sumienność, dokładność i rzetelność
Skontaktuj się z nami:
TEL./VIBER

+48 537 018 400 (polski, rosyjski, ukraiński) - Tatiana
+48 884 016 400 (polski, rosyjski, ukraiński) – Anna

Agencja zatrudnienia 7HR Kamil Zieliński – nr KRAZ 11344
Agencja zatrudnienia 7HR Group Sp. z o.o. - nr KRAZ 18727
Praca na produkcji

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: rekrutacja@7hr.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2020-02-17
Oferta ważna do: 2020-03-16
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 2600 - 6800 zł brutto