BN Consulting

Pomorskie
Gdańsk
Grunwaldzka 82

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Spejcliasta ds. dokumentacji HVAC

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko
Doradca ds. wentylacji i klimatyzacji

Twoje zadania:
  • Wykonywanie kosztorysów zgodnie z dokumentacją techniczną lub po odbytej wizji lokalnej na placówce
  • Zamawianie materiałów oraz urządzeń w zakresie realizowanych inwestycji
  • Współpraca z klientem, serwisami oraz dostawcami
  • Doradztwo techniczno-handlowe dla klientów,
  • Budowanie trwałych relacji z klientem,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek marki,
  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie
Niezbędne kompetencje:
  • Doświadczenie w przygotowaniu kosztorysów HVAC
  • Praktyczna wiedza serwisowa z zakresu wentylacji i klimatyzacji
  • Umiejętność analizy dokumentacji technicznej, kalkulacji i weryfikacji cen
Mile widziane:
  • Zainteresowanie branżą HVAC
  • Uprawnienia SEP i F-gaz  (możliwość zrobienia uprawnień w firmie)
  • Język angielski B2
  • Doświadczenie w nadzorze nad powierzonymi inwestycjami
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • Rozwój osobisty i zawodowy
  • System motywacyjno-premiowy
  • Dodatkowe benefity
  • Możliwości realizacji ambitnych zadań oraz projektów
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Szkolenia branżowe

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: rekrutacja@bnconsulting.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 2020-02-20
Oferta ważna do: 2020-03-19
Branże: Budownictwo; Inżynieria / technologia; Kontrola jakości;
Wymagane doświadczenie: Wieloletnie (4 lata i więcej)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Ekspert
Wynagrodzenie: 4500 - 6000 zł brutto