Referent/ Inspektor ds. kontroli zamówień publicznych RPO w Departamencie Funduszy Europejskich.

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego to stabilny i rzetelny pracodawca w sektorze publicznym. Poszukujemy osób, które wspólnie z nami chcą tworzyć nowoczesny i otwarty urząd.  Praca u nas jest pełna wyzwań, pozytywnych ludzi, ciekawych projektów i inicjatyw. Jeśli Twoim atutem jest wiedza, pracujesz z pasją, stawiasz na rozwój, wierzysz w misję naszego urzędu i moc rozwoju województwa małopolskiego- dołącz do naszych zespołów zadaniowych, czekamy właśnie na Ciebie.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Termin przyjmowania aplikacji upływa dnia: 11.03.2020r.

Oferujemy:

Zakres obowiązków:

Wymagania:

Wszelkie szczegóły dostępne są  na naszej stronie internetowej:

Data dodania: 2020-03-05
Oferta ważna do: 2020-04-02
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Pracownik biurowy
Możliwość pracy zdalnej: NIE

URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO

katarzyna.maslowska@umwm.malopolska.pl

Małopolskie, Kraków, Wielicka 72B