OTTO WORK FORCE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Niemcy
lipsk

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Operator wózka widłowego bocznego (Niemcy)

Masz uprawnienia na wózki widłowe?  Możesz zarabiać na swoim doświadczeniu w euro!

Miejsce pracy: Lipsk

Opis stanowiska:

  Obsługa wózka widłowego bocznego

   Podnoszenie wózkiem przedmiotów do wysokości 6m

   Praca głównie w systemie dwuzmianowym 06:00-14:15 / 14:05-22:20

Wymagania:

   Uprawnienia na wózki widłowe

   Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych min. 1 rok

   Gotowość do pracy zmianowej

   Znajomość języka niemieckiego na poziomie  A2

Oferujemy:

   Atrakcyjną stawkę: 13,50 euro brutto/godzinę

  Tanie zakwaterowanie w pobliżu: 56 euro tygodniowo

  Opiekę na miejscu (polskojęzyczny koordynator)

   Niemiecką umowę o pracę tymczasową z gwarancją godzin

   Załatwienie wszystkich niezbędnych formalności do podjęcia pracy za granicą

Prosimy wysyłać CV na adres: pracaniemcy@ottopraca.pl

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.
Data dodania: 2020-03-06
Oferta ważna do: 2020-04-03
Branże: Logistyka;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Praca czasowa
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny