KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Niemcy
Stuttgard

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

MALARZ- TAPECIARZ-PRACE WYKOŃCZENIOWE -NIEMCY

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisku: MALARZ -praca w Niemczech (Stuttgard)

Zakres obowiązków:
- wszelkie prace związane z zawodem malarza- malowanie ścian, fasad, okien drzwi
- szpachlowanie, tapetowanie, konstrukcje G-K oraz inne prace wykończeniowe- prace przy docieplaniach

Wymagania:
- doświadczenie w pracy jako malarz
- doświadczenie w pracach tapeciarskich
-znajomość języka niemieckiego- minimum podstawy
- prawo jazdy

Oferujemy:
-atrakcyjna stawka godzinowa
-zakwaterowanie
-kontrakt na warunkach niemieckich z możliwością pracy na stałe

Szczegóły na
 www.klaverteam.com
Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym pod nr
570 901 033- odeślemy do Ciebie szczegóły na maila.
Lub wyślij swoje CV na maila w tytule dając dopisek: „malarz"
Data dodania: 2020-03-10
Oferta ważna do: 2020-04-07
Branże: Budownictwo;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Kontrakt / umowa zlecenie
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny