OPERATOR CNC, praca w Austrii.

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z ponad 22-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący austriacką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
OPERATOR CNC
kraj: Austria

Szukasz ciekawej pracy i chcesz zarabiać atrakcyjne pieniądze za granicą - wyślij CV i dołącz do austriackiego zespołu.

Zakres obowiązków operatora maszyn CNC:

 - obróbka komponentów przy użyciu maszyny CNC ( toczenie, szlifowanie, frezowanie)
 - praca w systemie 2 lub 3 zmianowym

Wymagania:

 - doświadczenie w pracy z maszynami CNC,
 - znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym- warunek konieczny.
Oferujemy:

Austriacką umowę o pracę.

Płatne urlopy, premie świąteczne, 13 oraz 14 pensja.

• Ubezpieczenie.

• Mieszkanie w dogodnej lokalizacji.

• Bezpłatne ubranie robocze.

• Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych.

... oraz wiele więcej.

Zainteresowany ?

Wyślij CV
na adres: info@walterfachkraft.pl lub dzwoń pod numer tel.: +48 713666081

Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Data dodania: 2020-03-10
Oferta ważna do: 2020-04-07
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 2500 - 2600 zł brutto
Możliwość pracy zdalnej: NIE

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

info@walterfachkraft.pl

Austria, Bregenz,