KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Niemcy
Oldenburg

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

POMOCNIK PRODUKCJI W NIEMCZECH

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy jako:

Zakres obowiązków:
- pakowanie i wysyłka steków
- nadziewanie steków

Wymagania:
- nie wymagane doświadczenie
- znajomość języka niemieckiego, rosyjskiego lub polskiego – minimum podstawy
- możliwość wyjazdu od zaraz

Oferujemy:
- pracę na trzy zmiany w stabilnej, dobrze zorganizowanej firmie (Oldenburg)
- umowę na minimum 6 miesięcy
- dużą ilość godzin pracy (do 180 miesięcznie)
- dodatki za weekendy, nocki i święta
- zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych
- wypłaty miesięczne

Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym pod nr 570901033 - - wyślemy do Ciebie szczegóły na maila.
Lub wyślij swoje CV job@klaverteam.com w tytule dając dopisek: „steki”

Data dodania: 2020-03-12
Oferta ważna do: 2020-04-09
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono