Partner Rozwoju

Śląskie
Bielsko-Biała

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Specjalista ds. zamówień publicznych (K/M)

Partner Rozwoju wspiera Klientów w tworzeniu przyjaznych miejsc pracy. Specjalizuje się w usługach związanych z zarządzaniem personelem głównie w zakresie rekrutacji, rozwoju kompetencji, odkrywaniu talentów, coachingu biznesowym, badaniu satysfakcji pracowników. Realizuje projekty HRowe, szkoli managerów i właścicieli firm, wdraża zmiany organizacyjne.

Dla naszego klienta specjalizującego się w zagospodarowywaniu terenów zielonych w miastach poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków
    -Wyszukiwanie klientów
    -Wyszukiwanie i obsługa przetargów publicznych
    -Tworzenie ofert
    -Pozyskiwanie kontrahentów (podwykonawców)
    -Koordynacja i rozliczanie przetargów i projektów
    -Kontakt ze zleceniobiorcami
    -Prace administracyjno-biurowe

Wymagania
    -Doświadczenia w prowadzeniu projektów
    -Doświadczenie w przygotowywaniu i rozliczaniu dokumentacji związanej z zamówieniami publicznymi
    -Zdolności organizacyjne
    -Wielozadaniowość
    -Umiejętność koordynacji działań podwykonawców
    -Umiejętność nawiązywania kontaktów

Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Firma oferuje
    -Umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z naszym klientem
    -Premię za wyniki
    -Pracę z doświadczonym i ambitnym zespołem w miłej atmosferze
    -Pracę pełną wyzwań i możliwości rozwoju
    -Samodzielność w działaniu

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń lub wyślij SMS na nr 690901515, oddzwonimy najszybciej jak jest to możliwe.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Administratorem danych osobowych jest: Partner Rozwoju z miejscem prowadzenia działalności ul. Emilii Plater 18 A/7, 43­-300 Bielsko-Biała. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: Partner Rozwoju z miejscem prowadzenia działalności ul. Emilii Plater 18 A/7,
43­-300 Bielsko-Biała, zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Data dodania: 2020-03-13
Oferta ważna do: 2020-04-10
Branże: Administracja Biurowa; Budownictwo; Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Kierunkowe I stopnia
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 3100 - 4100 zł brutto