AGENCJA OCHRONY OSÓB I MIENIA `GARDA` SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Śląskie
Smemianowice Śląskie
ul. Chemiczna

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Pracownik ochrony z orzeczeniem Siemianowice Śląskie

Nasza firma obecnie poszukuje osoby do ochrony wewnątrz obiektu w Siemianowicach Śląskich. Praca dla osoby z orzeczeniem

Oferujemy:
  • umowę o pracę - cały etat
  • możliwość korzystania z dodatku rehabilitacyjnego
  • przeszkolenie
  • umundurowanie
  • zmiany po 12 h według elastycznego grafiku

Zakres obowiązków:
  • ochrona obiektu monitoring i obchody, kontrola ruchu kołowo - osobowego
  • posterunki po 12 h
  • minimalna obsługa komputera

Wymagania:
  • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: ewa.ganc-gobiecka@ezt.pl lub o bezpośredni kontakt na telefon 723 700 420

Kandydatów przesyłających swoje CV drogą mailową prosimy o umieszczenie klauzuli:
“Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.” Lub/i:
“Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.”
“Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.”
“Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.”

Data dodania: 2020-03-17
Oferta ważna do: 2020-04-14
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 2600 - 2600 zł brutto