Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Niemcy
Frankfurt nad Menem

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Kierowca kat. C + E, start zaraz w Niemczech.

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 22-letnim stażem, zatrudniający pracowników zna terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Kierowca kat. C + Emiejsce pracy: Niemcy

Jeśli chcesz pracować na stałej niemieckiej umowie z atrakcyjna podstawą i dietą - ta oferta jest właśnie dla Ciebie ! Oferujemy Ci pracę w systemie 3/1, po trzech tygodniach masz możliwość zjazdu do domu. Brzmi ciekawie? – Aplikuj !

Obowiązki kierowcy kat. C +E:
  • Transport towarów
  • Trasy długodystansowe (praca na terenie Niemiec)
  • Przygotowanie pojazdu i dokumentów do transportu
  • Zabezpieczenie ładunku

Wymagania:
  • Prawo jazdy C + E (kod 95)
  • Aktualna karta kierowcy,
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

Oferujemy:
  1. Niemiecką umowę o pracę.
  2. Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa plus dieta dzienna
  3. Praca na terenie Niemiec.
  4. System zmianowy 3/1, po trzech tygodniach zjazd do Polski.
  5. Płatne urlopy.
  6. Ubezpieczenie.
  7. Bezpłatne ubranie robocze.
  8. Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych.

... oraz wiele więcej

Zainteresowany ?

Wyślij CV
 na adres: info@walterfachkraft.pl lub dzwoń pod numer tel.: +48 713666081

Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci.

Prosimy o dodanie klauzuli:
Data dodania: 2020-03-20
Oferta ważna do: 2020-04-17
Branże: Logistyka; Motoryzacja; Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 9000 - 10000 zł brutto