Asystent/ka ds. administracyjno-księgowych

Firma agriKomp Polska Sp. z o.o. działająca w branży OZE zajmująca się projektowaniem, finansowaniem oraz budową biogazowni rolniczych poszukuje osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisku:

Miejsce pracy: Ostrzeszów

Zadania z zakresu Administracji:

•Dbanie o zaopatrzenie biura oraz koordynacja spraw związanych z naszym biurem we Wrocławiu

•Prowadzenie ewidencji mienia pracowników oraz floty pojazdów

•Koordynacja spraw związanych z ubezpieczeniami

•Kontrola nad Benefitami pracowniczymi

•Obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej

•Pomoc współpracownikom w bieżących działaniach

Zadania z zakresu Księgowości:

•Wsparcie Głównej Księgowej w bieżących działaniach

•Weryfikacja i wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego-finansowego
Wykorzystaj swój potencjał oraz:

•Znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów

•Dokładność w pracy z dokumentami i danymi

•Wyróżniające Cię: zaangażowanie, inicjatywę, komunikatywność, motywację i gotowość do pracy oraz chęć rozwoju w sektorze administracyjno-księgowym

My zapewnimy Ci ciekawe środowisko pracy oraz:

•Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

•Dużą samodzielność w działaniu

•Miłą atmosferę pracy, w zespole specjalistów dających codziennie wsparcie

•Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu wewnętrznego

•Miejsce pracy, gdzie otrzymasz możliwość wykorzystania swoich umiejętności

•Liczne szkolenia podnoszące Twoje umiejętności

•Pełne wyzwań miejsce pracy u lidera w branży Energetyki Odnawialnej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem) .
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez agriKomp Polska sp. z o. o. z siedzibą w Ostrzeszów-Pustkowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)."
Informujemy, że Administratorem danych jest agriKomp Polska sp. z o. o. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Data dodania: 2020-03-20
Oferta ważna do: 2020-04-17
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono
Wynagrodzenie: 63500 - 63 zł brutto
Możliwość pracy zdalnej: NIE

`AGRIKOMP POLSKA` SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

praca@agrikomp.pl

Wielkopolskie, Ostrzeszów,
Wielkopolskie, ostrów wielkopolski ,
Wielkopolskie, kępno,
Wielkopolskie, syców,