Monter regałów magazynowych-praca w krajach UE

RTC Robert Capała firma zajmująca się od 1995 roku montażem regałów magazynowych wysokiego składowania w kraju i za granicą, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Monter regałów magazynowych

Opis stanowiska:
-praca w krajach UE
-montaż konstrukcji stalowych, regałów wysokiego składowania, regałów magazynowych na podstawie rysunku technicznego, przy użyciu określonych technik i narzędzi

Wymagania:
-doświadczenie na podobnym stanowisku
-brak przeciwwskazań do prac na wysokości powyżej 3m
-wysoka motywacja do pracy
-uprawnienia na wózki widłowe UDT (mile widziane na platformy nożycowe)
-znajomość rysunku technicznego (mile widziane)

poszukujemy osób z całej Polski, jednak wymogiem jest dyspozycyjność na rozmowę rekrutacyjną w Dęblinie.

Oferujemy:
-umowę o pracę
-wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i umiejętności
-darmowe zakwaterowanie oraz transport do pracy
-ekwiwalent pieniężny
-odzież roboczą i elektronarzędzia
Data dodania: 2020-03-23
Oferta ważna do: 2020-04-20
Branże: Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny