AGENCJA OCHRONY OSÓB I MIENIA `GARDA` SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Mazowieckie
Adamowice
Styropianowa 1

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Pracownik ochrony z orzeczeniem umirkowanym Etat od zaraz Adamowice k. Mszczonowa

Nasza firma poszukuje pracownika ochrony stróża z orzeczeniem w Adamowicach k. Mszczonowa

Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • cały etat
  • pełne przeszkolenie
  • wypłatę zawsze na czas

Zakres obowiązków:
  • ochrona w zakładzie produkcyjnym
  • zmiany po 24 h - do ustalenia

Wymagania:
  • chęci do pracy
  • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
Kontakt w sprawie oferty: 723 700 420

Osoby które chcą przesłać aktualne CV prosimy o kontakt na adres: ewa.ganc-gobiecka@ezt.pl

Kandydatów przesyłających swoje CV drogą mailową prosimy o umieszczenie klauzuli:
“Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.” Lub/i:   “Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.” “Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.” “Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.”

Data dodania: 2020-03-23
Oferta ważna do: 2020-04-20
Branże: - Pozostałe -;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 2600 - 2600 zł brutto