Experum HR JANUSZ DZIEWIT

Dolnośląskie
Legnica

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Serwisant Mobilny Maszyn CNC

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 20 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Legnica
nr ref.: 8657/SMM

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • minimum rok doświadczenia w obszarze serwisowania maszyn CNC,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • uprawnienia elektryczne E1,
  • znajomość obsługi elektronarzędzi oraz narzędzi pomiarowych,
  • bardzo dobra umiejętność lutowania,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość schematów elektrycznych,
  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie kraju i za granicą,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:
  • naprawa maszyn CNC oraz urządzeń peryferycznych,
  • montaż i demontaż maszyn CNC i urządzeń peryferycznych,
  • zapewnienie szkoleń oraz wsparcia technicznego użytkownikom maszyn i urządzeń,
  • współpraca z innymi działami w firmie,
  • odbiór maszyn i urządzeń,
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji.
Nasz Klient oferuje:
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Data dodania: 2020-03-25
Oferta ważna do: 2020-04-22
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono