HR CONTACT KATARZYNA SZUDY SZYMON KLUBA SPÓŁKA CYWILNA

Świętokrzyskie
Kielce

Magister Farmacji Kielce

Jeśli posiadasz wykształcenie farmaceutyczne, stawiasz na rozwój kompetencji i poszukujesz stabilnego zatrudnienia, zapraszamy Ciebie do zapoznania się z naszą ofertą na stanowisko: Magister Farmacji

 Lokalizacja: KIELCE (woj. świętokrzyskie)

OPIS STANOWISKA
  • Realizacja leków oraz wykonywanie leków recepturowych;
  • Realizacja recept;
  • Zamawianie i przyjmowanie towaru zgodnie z dokonanymi zamówieniami;
  • Monitorowanie stanów magazynowych, terminów ważności oraz leków nierotujących;
  • Dbanie o sprawne funkcjonowanie apteki i dobrą atmosferę w pracy;
WYMAGANIA
  • Jeśli współpraca w zespole to Twoja mocna strona;
  • Jeśli lubisz kontakt z pacjentem;
  • Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną i proaktywną,
Wyślij nam swoje CV – skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h.
OFERUJEMY
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Stałe wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe i umiejętności interpersonalne;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta przedpłacona oraz karta Multisport.
Możesz dołączyć do zgranego zespołu farmaceutów w placówce należącej do ogólnopolskiej sieci aptek, która wielokrotnie została wyróżniona za jakość obsługi klienta i przyjazne miejsce pracy.
Miło nam będzie Cię poznać!

Twój konsultant to: Katarzyna Jopek
Numer telefonu: +48 786 955 636
E-mail: katarzyna.jopek@hrcontact.co

Będąc specjalistami w rekrutacji zapewnimy Ci doradztwo, jak efektywnie przejść proces rekrutacji, zgodny z Twoim rozwojem zawodowym.

Data dodania: 2020-03-25
Oferta ważna do: 2020-04-22
Branże: Farmaceutyka; Opieka; Opieka / Służba zdrowia;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: brak informacji