Znasz j. francuski lub słowacki? Spróbuj sił w sprzedaży->Zdalna

Chcesz czerpać przyjemność z pracy i rozwijać swoje umiejętności sprzedażowe? Dołącz do naszego międzynarodowego zespołu!

 Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku?

• telefoniczny kontakt z klientami rynku zagranicznego, którzy złożyli zamówienie online;

• aktywna sprzedaż produktów i negocjacje cenowe;

• uzupełnianie bazy danych po kontakcie z klientem;

 Ze swojej strony oferujemy:

•  wynagrodzenie:
- j.francuski 5000 zł netto + prowizja
- j.słowacki  3600 netto + prowizja

•  pracę zdalną z domu w godz. 8-16, pn-pt

•  szkolenia, warsztaty szlifujące Twoje umiejętności

•  umowę zlecenie,umowę o dzieło lub B2B (pokrywamy koszt prowadzonej działalności)

•  dofinansowanie do karty Multisport

Brak doświadczenia to żadna przeszkoda! Liczy się Twoje podejście do sprzedaży i komunikatywność.

Nie czekaj, tylko aplikuj! Nauczymy Cię skutecznej sprzedaży i zobaczysz, że z nami naprawdę możesz dobrze zarobić!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoje, jak i każdego z naszych pracowników. Dlatego gwarantujemy Ci proces rekrutacyjny zdalnie, podobnie cały etap wdrożenia i później pracę.

Poznaj szczegóły, jak praca z nami może wyglądać.
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dodanie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Etrose Holding Limited moich danych osobowych, które zostały zamieszczone w przekazanym przeze mnie CV, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Etrose Holding Limited moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji.
Klauzula informacyjna: https://raisead.com/information-clause

Data dodania: 2020-03-25
Oferta ważna do: 2020-04-22
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Nie określono
Forma zatrudnienia: Nie określono
Poziom stanowiska: Nie określono
Możliwość pracy zdalnej: TAK

Tivron Sp. z o.o.

praca@agrikomp.pl