Zakłady Usługowe EZT

Śląskie
Gliwice
Rybnicka 199

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Sortowacz - praca dla osóby z orzeczeniem. Stabilne zatrudnienie w ZPCHR Gliwice

Nasza firma Zakłady Usługowe "EZT"

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Sortowacz - osoba z orzeczeniem

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie cały etat umowa o pracę lub zlecenie
dodatek rehabilitacyjny
przeszkolenie
odzież ochronną
dobre warunki sanitarne
pracę tylko od poniedziałku do piątku
szybki proces rekrutacji
pracę od zaraz
pracę na dwie zmiany
pracę bez nocek

Zakres obowiązków:

  • .sortowanie surowców głownie suchych - praca głownie przy taśmie w pomieszczeniu

Wymagania:
  • mile widziani Panowie z orzeczeniem o niepełnosprawności

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email:

ewa.ganc-gobiecka@ezt.pl lub telefon 723 700 420

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Data dodania: 2020-03-25
Oferta ważna do: 2020-04-22
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 2600 - 2650 zł brutto