MO-BRUK SPÓŁKA AKCYJNA

Małopolskie
Niecew
Niecew 68, 33-322 Korzenna

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Kierownik Działu Kadr i Płac

Mo-BRUK S.A. jest wiodącą firmą w branży gospodarki odpadami w Polsce. Nasze usługi oferujemy zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Misją Mo-BRUK S.A. jest działalność proekologiczna oraz rozwój poprzez inwestycje w innowacyjne technologie przetwarzania odpadów. Dysponujemy 7 oddziałami, w tym dwoma instalacjami spalarni odpadów, dwoma zakładami produkcji paliw alternatywnych, dwoma zakładami przetwarzania odpadów nieorganicznych oraz zakładem recyklingu metali żelaznych i kolorowych.

W związku z dynamicznym rozwojem Grupy Kapitałowej Mo-BRUK poszukujemy kandydatów gotowych podjąć prace na stanowisku: Kierownika Działu Kadr i Płac

Opis stanowiska:

• koordynowanie pracy podległego zespołu, w tym właściwe planowani zadań oraz monitorowanie ich przebiegu, a także motywowanie i rozwój pracowników,

• nadzór nad prowadzeniem dokumentacji kadrowo-płacowej (umowy, aneksy, zaświadczenia, świadectwa pracy, itp.),

• rozliczanie czasu pracy, administrowanie i rozliczanie urlopów oraz zwolnień lekarskich,

• odpowiedzialność za naliczanie wynagrodzeń oraz sporządzanie listy płac z tytułu umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych,

• sporządzanie zestawień, raportów kadrowych i płacowych wg potrzeb,

• współpraca z zarządem Spółki i innymi działami w tym, działem finansowo-księgowym,

• nadzór nad administrowaniem aplikacji do obsługi procesów HR, w tym wsparcie przy procesach rekrutacyjnych nowych pracowników,

• sporządzanie okresowych raportów, sprawozdań, audytów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne spółki (ZUS, US, PPK, GUS PEFRON),

• odpowiedzialność za nadzór nad procesem bezpieczeństwa danych osobowych,

• nadzór nad poprawnością danych w systemie kadrowo-płacowym oraz kompletnością dokumentacji pracowniczej,

Wymagania:

• posiada co najmniej 5-letnie doświadczenie na podobnym, w pełni samodzielnym stanowisku,

• wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Ekonomia, Prawo,

• wiedza z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatków,

• umiejętność pracy w zespole,

• zdolności komunikacyjne, samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy,

• bardzo dobra znajomość MS Office oraz programów kadrowo-płacowych,

• znajomość programu R2płatnik SBO będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia umowa o pracę,

• atrakcyjne wynagrodzenie,

• dodatek frekwencyjny,

• ambitną pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce notowanej na GPW,

• możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych ambicji,

• możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email, kontakt pod numerem telefonu 18 441 70 48, 691 112 486, lub pozostawienie w biurze firmy, Niecew 68, 33-322 Korzenna.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Mo-BRUK S.A. z siedzibą w Niecwi 68,33-322 Korzenna danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Mo-BRUK S.A. z siedzibą w Niecwi 68. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Data dodania: 2020-03-27
Oferta ważna do: 2020-04-24
Branże: HR / Zasoby ludzkie;
Wymagane doświadczenie: Wieloletnie (4 lata i więcej)
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Kierownik
Wynagrodzenie: 5000 - 8000 zł brutto