KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Niderlandy
Waddinxveen

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Sortowanie owoców i warzyw bez doświadczenia oraz znajomości języka obcego w Holandii !!!

Sortowanie owoców i warzyw bez doświadczenia oraz znajomości języka obcego w Holandii

Jeżeli szukasz dobrze płatnej pracy, chcesz legalnie pracować za granicą koniecznie zadzwoń do nas!

Poszukujemy osób do pracy na produkcji.
Mile widziane kobiety !!

Zakres obowiązków:
- sortownie owoców i warzyw
- pakowanie owoców i warzyw
- praca przy taśmie
- inne prace zalecane przez pracodawcę

Pracodawca oferuje:
- legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
- cotygodniowe wypłaty przelewane na konto
- zakwaterowanie z dostępem do internetu
- darmowy transport do pracy
- ubezpieczenie zdrowotne
- pracę na dłuższy czas
- opiekę polskiego koordynatora w miejscu pracy

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń do nas!
Pomożemy Ci w zorganizowaniu wyjazdu do Holandii

Dominika:
tel:  +48 570 901 033
mail: job@klaverteam.com
Kamila:
tel:  +48 570 901 414
mail: work@klaverteam.com

Data dodania: 2020-05-05
Oferta ważna do: 2020-06-02
Branże: Produkcja;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Forma zatrudnienia: Kontrakt / umowa zlecenie
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny