COMARCH SPÓŁKA AKCYJNA

Dolnośląskie
Wrocław

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Programista Frontend - Angular (Telco)

Dołącz do zespołu pracującego nad rozwojem produktów z obszaru Telekomunikacji. Zespół składa się z młodych i ambitnych osób, których priorytetem jest ciągły rozwój i doskonalenie. Świetna atmosfera pracy jest naszym atutem, który podkreśla każdy pracownik. Produkt jest tworzony w oparciu o najnowsze technologie, co daje ogromne możliwości rozwoju.

PROFIL PRACOWNIKA
  • Bardzo dobra znajomość frameworka Angular 6+
  • Doświadczenie w Typescript/ECMAScript
  • Bardzo dobra znajomość HTML5 oraz CSS3
  • Doświadczenie w REST
  • Dobra znajomość i swoboda pracy z GIT
  • Mile widziane również:
    • Znajomość frameworka node.js i npm
    • Mile widziane kompetencje w zakresie:
    • Docker, Wiedza w stosowaniu zasad clean code oraz UX, jak i również innych języków programowania np. Java, PL/SQL

TWOJE ZADANIA
  • Projektowanie i programowanie obiektowe
  • Implementacja interfejsu użytkownika i logiki aplikacji biznesowych

DLA CIEBIE
  • Możliwość długoterminowej współpracy - nie zatrudniamy „pod jeden projekt”
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, schowek na rowery)
  • Kameralne pokoje, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji poprzez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/programista-frontend-angular-telco/
Data dodania: 2020-05-07
Oferta ważna do: 2020-06-04
Branże: IT - Programowanie;
Wymagane doświadczenie: Nie określono
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Specjalista