Magazynier

Firma OTCF S.A. - właściciel marek 4F, Outhorn, - jest dynamicznie rozwijającym się producentem i dystrybutorem wysokiej klasy odzieży sportowej. Nasz zespół jest zgraną drużyną utalentowanych ludzi, pełnych sportowej (i nie tylko) pasji. Jeśli Twoje motto to "wszystko jest możliwe", chcesz grać z nami w jednym teamie, możesz wnieść do niego swoją energię i zaangażowanie, z pewnością znajdziesz wśród nas miejsce dla siebie. Być może to właśnie Ciebie szukamy! Obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Olkusz/Wolbrom

Oferujemy:
-zatrudnienie w oparciu o umowę bez pośrednictwa agencji
-atrakcyjne wynagrodzenie i komfortowe warunki pracy,
-bogaty system premiowy
-przyjazną atmosferę w zgranym zespole,
-możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych min. kurs na wózki widłowe I WJO,
-dodatkowe benefity: pakiety Multisport i LuxMed, dodatkowe ---ubezpieczenie na życie

Zakres obowiązków:
-wykonywanie prac w magazynie odzieży i akcesoriów,
-rozładunki, kompletacja i pakowanie oraz załadunki towarów,
-rozmieszczanie i układanie przyjętych towarów,
-dbałość o właściwe składowanie towaru,
-przestrzeganie obowiązujących norm i instrukcji.

Wymagania:
-chęci do pracy i rozwoju,
-sumienności w wykonywanych zadaniach,
-gotowości do pracy w systemie zmianowym,
-mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: e.repec@otcf.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Zapoznałam/-em się z Polityką informacyjną w zakresie ochrony danych osobowych dla kandydatów do pracy / współpracy w OTCF S.A., która jest dostępna pod adresem: https://www.otcf.pl/file/sites/Polityka_informacyjna_dla_kandydatow_do_pracy_wspolpracy_.pdfWyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółkę moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.Informujemy, że w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w wyżej wymienionych celach przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Data dodania: 2020-05-11
Oferta ważna do: 2020-06-08
Branże: Logistyka;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny