MO-BRUK SPÓŁKA AKCYJNA

Małopolskie
Niecew
Niecew 68, 33-322 Korzenna

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Menadżer Ochrony Środowiska

Mo-BRUK S.A. jest wiodącą firmą w branży gospodarki odpadami w Polsce. Nasze usługi oferujemy zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Misją Mo-BRUK S.A. jest działalność proekologiczna oraz rozwój poprzez inwestycje w innowacyjne technologie przetwarzania odpadów. Dysponujemy 7 oddziałami, w tym dwoma instalacjami spalarni odpadów, dwoma zakładami produkcji paliw alternatywnych, dwoma zakładami przetwarzania odpadów nieorganicznych oraz zakładem odzysku odpadów zawierających metale.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Menadżer Ochrony Środowiska

W związku z intensywnym rozwojem Spółki i licznymi zadaniami z zakresu ochrony środowiska poszukujemy kreatywnej i doświadczonej osoby, której powierzymy pracę w dziale ochrony środowiska, w tym przygotowywanie wniosków o pozwolenia niezbędne do prowadzenia działalności, reprezentowanie Spółki podczas kontroli, audytowanie zakładów, monitoring obowiązków wynikających z posiadanych decyzji, kontakt z urzędami i innymi instytucjami.

Opis stanowiska:
  • monitorowanie zmian w przepisach prawa oraz podejmowanie działań wdrożeniowych,
  • prowadzenie ze strony spółki postępowań o wydanie stosownych decyzji z zakresu ochrony środowiska i innych postępowań administracyjnych i sądowych,
  • sporządzanie wniosków o pozwolenia w zakresie gospodarki odpadami, gospodarki wodnej, transportu odpadów i innych,
  • monitoring i nadzór nad zleconymi pracami firmom zewnętrznym w zakresie ochrony środowiska,
  • wyliczanie opłat i sporządzanie sprawozdań z zakresu ochrony środowiska,
  • współpraca i kontakt z urzędami oraz jednostkami kontrolnymi,
  • nadzór nad ewidencją odpadów.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w sektorze prywatnym lub administracji,
  • dobra znajomość prawa z zakresu ochrony środowiska i gospodarki odpadami,
  • umiejętność interpretacji przepisów prawa,
  • umiejętność sporządzania wniosków o decyzję z zakresu gospodarki odpadami,
  • inicjatywa, umiejętność analizy i otwartego myślenia,
  • obsługa komputera z oprogramowaniem biurowym w stopniu biegłym,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • wynagrodzenie od kilku do kilkunastu tyś.
  • dodatek frekwencyjny,
  • ambitną pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce notowanej na GPW,
  • możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych ambicji,
  • stabilne warunki zatrudnienia umowa o pracę,

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email rekrutacja@mobruk.pl, kontakt pod numerem telefonu 18 441 70 48, 691 112 486, lub pozostawienie w Siedzibie Głównej Mo-BRUK S.A. w Niecew 68, 33-322 Korzenna.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Mo-BRUK S.A. z siedzibą w Niecwi 68,33-322 Korzenna danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Mo-BRUK S.A. z siedzibą w Niecwi 68. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.   Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych; RODO) informujemy, iż:

1. Administrator danych osobowych: Administratorem Twoich danych osobowych jest Mo-BRUK S.A. z siedzibą w Niecwi 68, 33-322 Korzenna. Kontaktowe numery telefonów do administratora danych: (18) 441 70 48, 691 112 486. Możesz się z nami skontaktować także w następujący sposób: - poprzez e-mail: rodo@mobruk.pl
2. Inspektor ochrony danych: Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych. Jest to osoba, z którą możesz się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych. Do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych w Mo-BRUK S.A. służy następujący adres email: rodo@mobruk.pl Z Inspektorem Ochrony Danych można skontaktować się także pisemnie na adres siedziby Mo-BRUK S.A. Niecew 68, 33-322 Korzenna
3. Cel i podstawy przetwarzania: W przypadku rekrutacji, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy natomiast inne dane, dobrowolnie podane przez Ciebie w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody, która może zostać odwołana przez Ciebie w dowolnym czasie. Podstawą prawną przetwarzania danych będą: art. 6 ust. 1 lit b RODO (dane niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy) art. 22¹ § 1-2 Kodeksu Pracy (przepis prawa art. 6 ust. 1 lit. c RODO) art. 6 ust. 1 lit. a RODO (zgoda na przetwarzanie danych innych niż wynikające z przepisu prawa) W sytuacji gdy Twoje stanowisko wymaga przedstawienia zaświadczenia o niekaralności, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa będziemy wymagali dostarczenia informacji o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego (podstawa prawna art. 10 RODO).
4. Odbiorcy danych: Odbiorcą Twoich danych będą nasi dostawcy, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami.
5. Okres przechowywania danych: Twoje dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez okres 12 miesięcy od daty przesłania aplikacji w ramach danego procesu rekrutacyjnego. W przypadku wyrażonej przez Ciebie zgody na wykorzystywanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Twoje dane będą wykorzystywane przez okres 12 miesięcy.
6. Prawa osób, których dane dotyczą: Masz następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych: a) prawo do wycofania zgody, b) prawo dostępu do Twoich danych osobowych, c) prawo żądania sprostowania Twoich danych osobowych, d) prawo żądania usunięcia Twoich danych osobowych, e) prawo żądania ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych, f) prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych ze względu na Twoją szczególną sytuację – w przypadkach, kiedy przetwarzamy Twoje dane na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu, g) prawo do przenoszenia Twoich danych osobowych, tj. prawo otrzymania od nas Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie informatycznym nadającym się do odczytu maszynowego. Możesz przesłać te dane innemu administratorowi danych lub zażądać, abyśmy przesłali Twoje dane do innego administratora. Jednakże zrobimy to tylko jeśli takie przesłanie jest technicznie możliwe. Prawo do przenoszenia danych osobowych przysługuje jedynie do tych danych, które przetwarzamy na podstawie umowy z Tobą lub na podstawie Twojej zgody,
7. Prawo wycofania zgody: W zakresie, w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody – masz prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem. Aby skorzystać z powyższych praw, skontaktuj się z nami lub z naszym inspektorem ochrony danych (dane kontaktowe w punktach 1 i 2 powyżej).
8. Prawo do wniesienia skargi: Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych osobowych, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO.
9. Informacja o wymogu podania danych: Podanie przez Ciebie danych osobowych w zakresie wynikającym z Art. 6 ust. 1 lit. b i c jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Ciebie innych danych jest dobrowolne.

Data dodania: 2020-05-12
Oferta ważna do: 2020-06-09
Branże: Inżynieria / technologia; Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 5000 - 8000 zł brutto