Zakład Produkcji Urządzeń Automatyki Sp. z o.o.

Dolnośląskie
Wrocław
Tęczowa 57

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Konstruktor mechatronik

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie się zajmować:
- projektowaniem oraz konstruowaniem maszyn i urządzeń w środowisku 3D ( Inventor)
- tworzeniem dokumentacji technicznej - prowadzeniem projektów wdrożenia prototypów do produkcji- współpracą z technologami oraz działem produkcyjnym
Wymagania:
- wykształcenie wyższe (Mechanika i Budowa Maszyn, Elektrotechnika, Mechatronika)- biegłe czytanie rysunku technicznego - bardzo dobra znajomość oprogramowania – Inventor, AutoCAD, MS Exel - wiedza z zakresu budowy maszyn, elektrotechniki, automatyki przemysłowej - bardzo dobra organizacja pracy własnej - sumienność oraz terminowość - umiejętność pracy w zespole- zdolności manualne
czynne prawo jazdy kat. B (sporadyczne wyjazdy służbowe)
- świadectwo kwalifikacyjne E1 SEP do1 kV

Oferujemy:
- pracę pełną wyzwań przy zaawansowanych projektach- wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy i zaangażowania w powierzone zadania - stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym  - w tytule proszę wpisać nazwę stanowiska: Konstruktor mechatronik,  na adres: biuro@zpua.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych tj.  Dz.U. 2018 poz. 1000.) prowadzonych przez Zakład Produkcji Urządzeń Automatyki Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Tęczowej 57."

Prosimy o zapoznanie się z naszymi wytycznymi dotyczącymi postępowania z Państwa danymi osobowymi, które znajdują się na stronie http://www.zpua.pop.pl/1139/klauzula-informacyjna-dot-rodo

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

Zakład Produkcji Urządzeń Automatyki Sp. z o.o.
ul Tęczowa 57, 50-950 Wrocław
e-mail: biuro@zpua.com.pl
tel. 71 342 88 30

Data dodania: 2020-05-17
Oferta ważna do: 2020-06-14
Branże: Produkcja; Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Specjalista
Wynagrodzenie: 53406 - 53 zł brutto