W&K Industriemontage

Niemcy
Niemcy

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Ślusarz/Monter/Mechanik maszyn i urządzeń (montaż przemysłowy)

W&K Industriemontage Sp. z o.o. z siedzibą w Lubinie 59-300 przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 177, jest międzynarodową firmą usługową, prężnie rozwijającą się w zakresie montażu przemysłowego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Stawiamy na stały rozwój i poszerzamy swoje kompetencje oraz możliwości.   W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska/Niemcy

Opis stanowiska: - wykonywanie prac monterskich, mechanicznych, ślusarskich zgodnie z dokumentacją techniczną, - uruchamianie gotowych maszyn i urządzeń oraz przeprowadzanie testów, - tworzenie dokumentacji i raportowanie prac.

Czego oczekujemy: - wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne w wymienionym wyżej obszarze, - doświadczenie zawodowe – minimum rok na stanowisku monter, mechanik, ślusarz (obiekty przemysłowe), - samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków,

Dodatkowym atutem będzie: - umiejętność obsługi suwnic i/lub wózków widłowych, podestów ruchomych, - uprawnienia spawalnicze podstawowe lub ponadpodstawowe, - komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.

Co oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie, - stabilna praca w międzynarodowym środowisku, - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - bezpłatne zakwaterowanie, - możliwość poszerzania wiedzy i umiejętności – szkolenia zawodowe, - benefity pozapłacowe (karta MultiSport, pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie), - możliwość zatrudnienia pracowników z Ukrainy (oferujemy pełną pomoc kadrową).

Aplikację można składać na maila: e.wieczorek@wkgroup.org

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Data dodania: 2020-05-18
Oferta ważna do: 2020-06-15
Branże: Przemysł;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Specjalista