Specjalista ds. dokumentacji technicznej z j. angielskim (Technical Writer)

Jako Technical Writer będziesz odpowiedzialny za tłumaczenie zagadnień związanych z szeroko rozumianą technologią na język zrozumiały i przystępny dla użytkownika końcowego. W Comarch SA Technical writerzy opracowują różnego rodzaju dokumenty m.in. instrukcje użytkownika, instrukcje instalacji, procedury wewnętrzne, dokumentacje dla testerów, programistów czy klienta, a także tworzą pomocne materiały szkoleniowe.

Jeśli czujesz, że podołasz wyzwaniu, chcemy, abyś dołączył do naszego zespołu i razem z nami dbał o jakość dokumentacji technicznej!

PROFIL PRACOWNIKA
TWOJE ZADANIADLA CIEBIE--
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji poprzez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/specjalista-ds-dokumentacji-technicznej-z-j-angielskim-technical-writer/
Data dodania: 2020-05-19
Oferta ważna do: 2020-06-16
Branże: ...
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Specjalista
Możliwość pracy zdalnej: NIE

COMARCH SPÓŁKA AKCYJNA

praca@comarch.pl

Małopolskie, Kraków,