PRODUCENT ELEMENTÓW PREFABRYKOWANYCH `BETONIARNIA KACZMAREK` PPHU S.C.

Śląskie
Siedliszowice
Siedliszowice 66m 42-425 Kroczyce

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Samodzielna Księgowa/Księgowy

Oferujemy:
Umowa o pracę
Profesjonalne szkolenia
Możliwość rozwoju
Atrakcyjne wynagrodzenie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie:
Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów
Ksiąg rachunkowych
Bieżącej ewidencji dokumentów księgowych zgodnie z przepisami i planem kont spółki oraz sporządzanie sprawozdań finansowych
Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych
Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)
Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

Wymagania:
Wykształcenie ekonomiczne wyższe
Wiedza z zakresu rachunkowości
Biegła obsługa programów finansowo-księgowych np. InsertGT
Znajomość programów w pakiecie MS Office
Umiejętność szybkiego przyswajania nowych informacji
Cierpliwość i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
Umiejętność pracy w zespole
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Doskonała organizacja własnego czasu pracy oraz komunikatywność
Samodzielność, sumienność, zdolność analitycznego myślenia
Mile widziana znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Praca od Zaraz
Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu
+48 609 663 812 lub +48 608 121 860
CV prosimy wysyłać na adres:
asia@betoniarniakaczmarek.pl

Data dodania: 2020-05-21
Oferta ważna do: 2020-06-18
Branże: Administracja Biurowa; Finanse / Ekonamia; Sprzedaż;
Wymagane doświadczenie: Kilkuletnie (do 3 lat włącznie)
Wymagane wykształcenie: Wyższe II stopnia (mgr)
Poziom stanowiska: Pracownik biurowy
Wynagrodzenie: 2000 - 2000 zł brutto