PERSONNEL AND MEDIA SOLUTIONS SPÓŁKA CYWILNA

Łódzkie
Łódz

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

Szwedzki - wsparcie Back- Office

SZWEDZKI – Wsparcie działu w Banku

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA
Miejsce pracy Łódź (płacimy za relokację)
Przeprowadzimy szkolenia i przygotujemy Ciebie do pracy w Banku
U nas nie ma okresu próbnego – gwarantujemy umowę o pracę
Zapraszamy kandydatów:
ze znajomością języka szwedzkiego min.B2/C1
oraz ze znajomością języka angielskiego – min B1/B2
ZADANIA:
sprawdzanie dokumentacji i weryfikowanie wniosków w języku szwedzkim
uzupełnianie danych w systemie w dziale wniosków, lokat, wewnętrznej bankowości

Zapraszamy do przesłania CV na jobs@personnelandmedia.com
w tytule „ SZWEDZKI- Łódź”

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Jeżeli
chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych
procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.
Wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media
Solutions, Piaseczno ul. Julianowska 35  dla potrzeb niezbędnych do
realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji  w związku z
rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia
Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27
kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z
przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich
danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom
współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po
zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji
zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych
osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”
Data dodania: 2020-05-22
Oferta ważna do: 2020-06-19
Branże: Administracja Biurowa;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Nie określono