PERSONNEL AND MEDIA SOLUTIONS SPÓŁKA CYWILNA

Łódzkie
Łódz

Wydrukuj
Wyślij na e-mail
Dodaj do ulubionych

CHIEF ACCOUNTANT

SAMODZIELNY / GŁÓWNY KSIĘGOWY16000-18000
ŁÓDŹ
umowa o pracę Pełen etat
ZADANIA
Zarządzanie i zapewnianie wdrożenia zasad i polityki rachunkowości i finansów
Aktywne planowanie i zarządzanie podatkami oddziału PL
Koordynacja procesu sprawozdawczości prawnej do władz lokalnych
Koordynacja zobowiązań skarbowych
Stymulowanie wdrożenia i transformacji biznesowej
Współpraca  przy opracowywaniu strategii rozwoju

WYMAGANIA
Doświadczenie (3-5 lat) na podobnym stanowisku
Bogate doświadczenie w dziedzinie podatków
Strategiczne myślenie o w perspektywie krótko-, jak i długoterminowej, z nastawieniem na rozwiązanie
Angielski na poziomie zawodowym B2 (w mowie i piśmie)
Znajomość  SAP – dodatkowy atut (mile widziana)
Zapraszamy do aplikowania na jobs@personnelandmedia.comW tytule GŁÓWNY KSIĘGOWY - ŁÓDŹ CV prosimy przesyłać w języku  angielskim
Data dodania: 2020-05-22
Oferta ważna do: 2020-06-19
Branże: Bankowość; Finanse / Ekonamia;
Wymagane doświadczenie: Nie wymaga doświadczenia
Wymagane wykształcenie: Brak wymagań
Poziom stanowiska: Kierownik